Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2019-05-09 09:07:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Pierwszoligowi piłkarze na megaboardach

W większości pierwszoligowych miast w maju kibice mijają megaboardy przygotowane przez firmę Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Piłkarze zamiast czekać na stadionach postanowili wyjść na miasto, aby być na co dzień razem z kibicami.

Ta duża kampania outdoorowa została zorganizowana w całej Polsce, a megaboardy umieszczone są w często odwiedzanych lokalizacjach. Imponująca forma i dynamiczna estetyka projektów przyciąga wzrok. Ogromne powierzchnie zawierają prosty i jasny przekaz. Po prostu – spójrz i bądźmy razem! Piłkarze zamiast czekać na stadionach postanowili symbolicznie wyjść na miasto, aby być razem z kibicami. – Ciarki przechodzą, kiedy patrzy się na cieszącego się Łukasza Grzeszczyka – mówi Marek z Tychów.

Kibice znajdą różne megaboardy ze swoimi ulubieńcami – projekty zostały zindywidualizowane w taki sposób, aby w poszczególnych miastach wykorzystany został wizerunek piłkarzy z lokalnych pierwszoligowych klubów. - To miły akcent, że na reklamie pojawili się piłkarze, którym na co dzień kibicujemy. To najbardziej zwróciło moją uwagę - mówi Kuba, który jest kibicem Stomilu Olsztyn.

W Głogowie megaboard wita gości i mieszkańców na skrzyżowaniu wjazdowym do miasta. Z kolei w centrum Katowic wychodząc z galerii handlowej kibice zauważą walecznego Adriana Błąda i Dominika Bronisławskiego. 1 liga na ulicach swych miast będzie towarzyszyć kibicom przez cały maj i wielkoformatowymi wizerunkami przypominać, że pierwsza liga to styl życia.

Kampania outdoorowa to kolejna aktywność przygotowana przez firmę Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Na początku sezonu sponsor tytularny rozgrywek przygotował spot telewizyjny promujący Fortuna 1 Ligę.

Gdzie rozglądać się za megaboardami z piłkarzami:

Bielsko-Biała - ul. Żywiecka 9,

Częstochowa - Skwer Solidarności - vis a vis Urzędu Miasta,

Głogów - ul. Legnicka/Piłsudskiego,

Katowice - ul. Chopina/Mickiewicza,

Mielec - ul. Krótka,

Nowy Sącz - ul. Buźnicza,

Olsztyn - ul. 3 maja/Jasna,

Opole - ul. Ozimska 19,

Suwałki - ul. Utraty i Przytorowa,

Tychy - ul. Armii Krajowej,

Poznaniu - ul. Piątkowska,

Łodzi - Al. Piłsudskiego 148,

Krakowie - ul. Długa 70.


Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane