Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2018-06-28 14:15:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Drugi tydzień przygotowań piłkarzy GKS Tychy do startu sezonu

Siłownia, boisko i odnowa. Piłkarze GKS Tychy intensywnie przygotowują się do startu sezonu. Z każdym kolejnym treningiem obciążenia idą w górę. Na razie zawodnicy mają zajęcia raz dziennie.

Solidna porcja zajęć czeka na "Trójkolorowych" podczas zgrupowania w Czechach. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza rozegrają tam kilka sparingów, a treningi będą prowadzone dwa razy dziennie.

- Idziemy w kierunku pojemności tlenowej, wytrzymałość szybkościowa jest na bardzo dobrym poziomie. Tydzień przed ligą powtórzymy raz jeszcze testy szybkościowe. Okres przygotowawczy jest krótszy niż zimą. Zawsze prowadzone przeze mnie zespoły cechowała bardzo dobre przygotowanie motoryczne i uważam, że pod tym względem będziemy wyglądali podobnie jak w rundzie wiosennej- czyli z małymi wahaniami rytmu przez 90 minut-mówi Ryszard Tarasiewicz, trener GKS Tychy.

Z drużyną cały czas trenują zawodnicy grup młodzieżowych- Dominik Połap i Michał Staniucha. O wyjazd na obóz walczą również inni młodzieżowcy- Mateusz Pańkowski, Piotr Fortuna, Konrad Pipia, Jan Biegański czy Szymon Bielusiak.

W treningach bierze udział również kontuzjowany w ostatnich miesiącach- Piotr Ćwielong.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane