I Liga | 2017-07-07 16:39:46 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Bartosz Biel podpisał roczny kontrakt z Drutex-Bytovią. 23-latek ostatnio był zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg, w której zagrał wiosną 15 spotkań i zdobył jedną bramkę.
Skrzydłowy w swojej karierze reprezentował również barwy UKS SMS Łódź, Tura Turek, ŁKS-u Łódź, Puszczy Niepołomice, Wigier Suwałki i Olimpii Zambrów.
Wychowanek Baszty Wałbrzych od początku okresu przygotowawczego trenował wraz z drużyną. Biel dołączył zatem do Andrzeja Witana, Michała Jakóbowskiego i Orlando Kpassa, którzy latem wzmocnili Drutex-Bytovii.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.