Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2017-06-16 14:56:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Miedź przedłużyła umowę z doświadczonym bramkarzem

Łukasz Sapela zostanie w Miedzi na kolejny sezon. Doświadczony bramkarz przedłużył swój kontrakt o rok. W minionym sezonie Sapela był zmiennikiem Pawła Kapsy – zagrał w trzech meczach Nice 1 Ligi (wszystkie wygrane przez Miedź) i dwukrotnie zachował czyste konto.

Sapela przez większość kariery związany był z GKS Bełchatów, z którym przez kilka sezonów występował w Ekstraklasie. Grał także w pierwszoligowych: Olimpii Grudziądz, Flocie Świnoujście i Zawiszy Bydgoszcz. Od 2016 roku reprezentuje barwy Miedzi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane