I Liga | 2017-06-16 14:56:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Łukasz Sapela zostanie w Miedzi na kolejny sezon. Doświadczony bramkarz przedłużył swój kontrakt o rok. W minionym sezonie Sapela był zmiennikiem Pawła Kapsy – zagrał w trzech meczach Nice 1 Ligi (wszystkie wygrane przez Miedź) i dwukrotnie zachował czyste konto.
Sapela przez większość kariery związany był z GKS Bełchatów, z którym przez kilka sezonów występował w Ekstraklasie. Grał także w pierwszoligowych: Olimpii Grudziądz, Flocie Świnoujście i Zawiszy Bydgoszcz. Od 2016 roku reprezentuje barwy Miedzi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.