I Liga | 2017-01-09 19:16:34 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa
W poniedziałek 24 zawodników Drutex-Bytovii wzięło udział w pierwszym tegorocznym treningu. Wśród podopiecznych Tomasza Kafarskiego nie zabrakło nowego zawodnika, Filipa Modelskiego.
Po odprawie piłkarze odbyli serię stacjonarnych ćwiczeń na sali Stadionu Miejskiego w Bytowie, a następnie odbyli krótkie zajęcia na sztucznej murawie. We wtorek zawodnicy odbędą cykliczne już badania wydolnościowe.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








