Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2017-01-09 19:16:34 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa

Drutex-Bytovia powróciła do treningów

W poniedziałek 24 zawodników Drutex-Bytovii wzięło udział w pierwszym tegorocznym treningu. Wśród podopiecznych Tomasza Kafarskiego nie zabrakło nowego zawodnika, Filipa Modelskiego.

Po odprawie piłkarze odbyli serię stacjonarnych ćwiczeń na sali Stadionu Miejskiego w Bytowie, a następnie odbyli krótkie zajęcia na sztucznej murawie. We wtorek zawodnicy odbędą cykliczne już badania wydolnościowe.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane