I Liga | 2016-08-31 17:50:27 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: tspodbeskidzie.pl
Najlepszy snajper minionego sezonu I Ligi – Szymon Lewicki dołączył do TSP. Zawodnik w najbliższym sezonie będzie występował w TSP na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawiera opcję pierwokupu.
W minionym sezonie ten 28-letni napastnik reprezentujący wówczas zespół bydgoskiego Zawiszy 16 razy trafiał do siatki rywali, co dało mu koronę króla strzelców. Po tak świetnym sezonie kwestią czasu był transfer do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak w niej Szymon nie zdołał jeszcze zadebiutować. Dziś wraca na pierwszoligowe boiska, by obronić wywalczony w minionym sezonie tytuł i poprawić swój strzelecki dorobek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.