Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2016-08-31 17:50:27 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: tspodbeskidzie.pl

Król strzelców w Podbeskidziu

Najlepszy snajper minionego sezonu I Ligi – Szymon Lewicki dołączył do TSP. Zawodnik w najbliższym sezonie będzie występował w TSP na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawiera opcję pierwokupu.

W minionym sezonie ten 28-letni napastnik reprezentujący wówczas zespół bydgoskiego Zawiszy 16 razy trafiał do siatki rywali, co dało mu koronę króla strzelców. Po tak świetnym sezonie kwestią czasu był transfer do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak w niej Szymon nie zdołał jeszcze zadebiutować. Dziś wraca na pierwszoligowe boiska, by obronić wywalczony w minionym sezonie tytuł i poprawić swój strzelecki dorobek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane