Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2016-07-20 15:47:43 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Martyna Pajączek nowym prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej

W środę podczas Zwyczajnego Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zgromadzenia Pierwszej Ligi Piłkarskiej, które odbyło się w Warszawie, prezes zarządu Miedzi Martyna Pajączek, głosami prezesów klubów I ligi, została wybrana na stanowisko prezesa Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Pani Martyna Pajączek, która Miedzi szefuje od 12 sierpnia 2011 roku, dotychczas pełniła rolę wiceprezesa PLP. Teraz na stanowisku prezesa zastąpi Michała Listkiewicza. Dodajmy, że prezes Miedzi jest także pierwszą kobietą we władzach Polskiego Związku Piłki Nożnej – od października 2012 roku zasiada w Komisji Rewizyjnej PZPN.

W skład nowego zarządu PLP weszli także: Wojciech Cygan z GKS Katowice oraz Jacek Bojarowski z Olimpii Grudziądz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane