I Liga | 2016-06-28 12:34:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Wczoraj 27.06 przed godz. 17.00 odbył się pierwszy rozruchowy trening rozpoczynający pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu Drutex-Bytovii.
Na zajęciach wzięło udział 26 zawodników. Dodatkowo na trybunach zasiedli narzekający na uraz kostki Krzysztof Bąk, chorzy Wojciech Wilczyński i Omar Monterde. Ponadto udziału w zajęciach nie brali Arkadiusz Czarnecki, Maciej Liśkiewicz, Chris Jastrzembski i Mariusz Kryszak (odszedł z klubu). Byli za to świeżo zakontraktowani Jakub Bąk i Sebastian Kamiński oraz testowani: Holender Memić Haris (Dukla Bańska Bystrzyca – Słowacja), Filip Kozłowski (Pogoń Szczecin), Paweł Kucharczyk, Formela i Miłosz Manuszewski. We wtorek 28.06 odbędą się testy wydolnościowe. Z kolei w środę i czwartek piłkarze zaliczą po dwie jednostki treningowe, w piątek jedną, a w sobotę o godz. 18.00 w Gniewinie zagrają sparing z Partizanem Belgrad.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.