I Liga | 2016-06-28 18:56:01 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
21-letni środkowy pomocnik trafił do GieKSy na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa. Kalinkowski związał się z katowickim klubem dwuletnim kontraktem. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki.
Wystąpił w 31 meczach 1 ligi i strzelił w nich 3 gole. Wcześniej znajdował się w kadrze Legii Warszawa. Na koncie ma 3 występy w Ekstraklasie.
- Zdecydowaliśmy się na pozyskanie Bartłomieja, bo szukaliśmy piłkarza, który potrafi grać agresywnie w środku pola, ale także wspomagać graczy ofensywnych. To piłkarz ze sporym potencjałem. Wierzymy, że będzie sporym wzmocnieniem – mówi Dariusz Motała, menedżer GKS-u.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.