Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2016-04-22 22:31:42 | Nadesłał: Wiktor Chudak | Źrodlo: inf.własna

Arka pokonała Sandecję w Nowym Sączu

Arka Gdynia wykonała kolejny krok w stronę awansu do Ekstraklasy. Tym razem, uległa jej Sandecja po golu Dariusza Formelli.

Arka Gdynia pewnie zmierza po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dziś, pokonała drużynę z Nowego Sącza 1:0. Trzeba jednak przyznać, że wcale nie mieli łatwego zadania. Piłkarze Sandecji stawiali godny opór. Kilkukrotnie to gdańszczanie stanęli w obliczu zagrożenia stratą bramki.

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 0:1 (0:1)

Bramki: Formella 21'



Sandecja: Radliński - Szarek, Cseh, Berezowskij, Słaby - Kasprzak, Baran - Dudzic (64' Szczepański), Trochim (53' Aleksander), Małkowski - Piszczek (72' Kuźma)



Arka: Jałocha - Socha, Marcjanik, Fialho, Warcholak - da Silva (76' Bożok), Nalepa (46' Sambea), Łukasiewicz, Formella - Szwoch - Sangoy (64' Siemaszko)



Żółte kartki: Baran - Socha(2x), Formella, Jałocha

Czerwone kartki: Socha (88' za dwie żółte)



Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane