I Liga | 2016-04-22 22:31:42 | Nadesłał: Wiktor Chudak | Źrodlo: inf.własna
Arka Gdynia wykonała kolejny krok w stronę awansu do Ekstraklasy. Tym razem, uległa jej Sandecja po golu Dariusza Formelli.
Arka Gdynia pewnie zmierza po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dziś, pokonała drużynę z Nowego Sącza 1:0. Trzeba jednak przyznać, że wcale nie mieli łatwego zadania. Piłkarze Sandecji stawiali godny opór. Kilkukrotnie to gdańszczanie stanęli w obliczu zagrożenia stratą bramki.
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 0:1 (0:1)
Bramki: Formella 21'
Sandecja: Radliński - Szarek, Cseh, Berezowskij, Słaby - Kasprzak, Baran - Dudzic (64' Szczepański), Trochim (53' Aleksander), Małkowski - Piszczek (72' Kuźma)
Arka: Jałocha - Socha, Marcjanik, Fialho, Warcholak - da Silva (76' Bożok), Nalepa (46' Sambea), Łukasiewicz, Formella - Szwoch - Sangoy (64' Siemaszko)
Żółte kartki: Baran - Socha(2x), Formella, Jałocha
Czerwone kartki: Socha (88' za dwie żółte)
Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.