I Liga | 2016-03-30 18:42:18 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: gksbelchatow.com
We wtorek 29 marca br. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy GKS „Bełchatów” S.A. powołało nowy skład Rady Nadzorczej Spółki.
Przewodniczącym Rady Nadzorczej został Marek Włóka, pełniący funkcję Wiceprezesa Zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna. Pan Włóka był już członkiem Rady Nadzorczej naszej Spółki w latach 2006-2009.
W skład RN zostali powołani także: Krzysztof Leszczyk, Piotr Skupiński oraz Sławomir Terkiewicz.
W najbliższy czwartek odbędzie się pierwsze posiedzenie nowej Rady Nadzorczej GKS „Bełchatów” S.A.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.