Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2015-05-24 20:28:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com

Zagłębie awansowało do Ekstraklasy

Mimo że do końca ligowych rozgrywek pozostały dwie kolejki, to już pewne – KGHM Zagłębie Lubin w pięknym stylu wraca do Ekstraklasy.

Swój ligowy mecz z Chojniczanką Chojnice zremisowała dziś Wisła Płock (1:1) i nie ma możliwości, by płocczanie wyprzedzili Miedziowych w ligowej tabeli, gdyż tracą do Zagłębia 8 punktów. Aktualny lider w 32 rozegranych dotychczas ligowych kolejkach zdobył aż 73 punkty!



Źródło: Zagłębie Lubin SA

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane