I Liga | 2015-05-24 20:28:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com
Mimo że do końca ligowych rozgrywek pozostały dwie kolejki, to już pewne – KGHM Zagłębie Lubin w pięknym stylu wraca do Ekstraklasy.
Swój ligowy mecz z Chojniczanką Chojnice zremisowała dziś Wisła Płock (1:1) i nie ma możliwości, by płocczanie wyprzedzili Miedziowych w ligowej tabeli, gdyż tracą do Zagłębia 8 punktów. Aktualny lider w 32 rozegranych dotychczas ligowych kolejkach zdobył aż 73 punkty!

Źródło: Zagłębie Lubin SA
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








