Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2015-01-26 18:08:18 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: miedzlegnica.eu

Amerykanin z włoskim paszportem na testach w Miedzi

22-letni Amerykanin z włoskim paszportem Stefano Bonomo będzie testowany przez Miedź. Napastnik kilka dni temu został wybrany w drafcie do MLS przez New York Red Bulls, jednak chce spróbować swoich sił w Europie.

Wcześniej występował w drużynie Uniwersytetu California. Był także powoływany do reprezentacji USA do lat 18. 22-latek mierzy 189 cm, jego zaletami jest dobra gra głową oraz umiejętność utrzymania się przy piłce i wykończenia akcji. W minionym sezonie reprezentował barwy drużyny z Uniwersytetu California, dla której w 17 występach zdobył 12 bramek i zaliczył 5 asyst.

W ciągu trzech sezonów rozgrywek uczelnianych Bonomo wystąpił w 66 meczach, strzelił 23 bramki i miał 8 asyst. Kilka dni temu został wybrany z 39 numerem w Superdrafcie do MLS przez New York Red Bulls. Zawodnik chce jednak spróbować swoich sił w Europie. Jeśli nie znajdzie klubu na Starym Kontynencie, wróci do MLS.

Bonomo najprawdopodobniej wystąpi w środowym sparingu Miedzi z III-ligową Ślęzą Wrocław, który zostanie rozegrany w Legnicy o godz. 16.30.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane