Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2014-06-10 19:27:20 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Jarzębowski opuszcza Arkę

fot.: Mateusz Czarnecki

Kolejnym zawodnikiem, który odchodzi po zakończeniu sezonu 2013/14 z I- ligowej Arki Gdynia jest Tomasz Jarzębowski.

"Jarza" debiutował w Arce 18 września 2011 roku w meczu przeciwko Kolejarzowi Stóże. Był kapitanem Arki. Przed rundą wiosenną złapał kontuzję, która wykluczyła go z pierwszych spotkań. Wrócił dopiero na kwietniowe spotkanie w PP z Zagłębiem.

W Arce rozegrał 94 mecze/ 71 w pełnym wymiarze zdobywając 12 bramek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane