I Liga | 2014-06-10 19:27:20 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Kolejnym zawodnikiem, który odchodzi po zakończeniu sezonu 2013/14 z I- ligowej Arki Gdynia jest Tomasz Jarzębowski.
"Jarza" debiutował w Arce 18 września 2011 roku w meczu przeciwko Kolejarzowi Stóże. Był kapitanem Arki. Przed rundą wiosenną złapał kontuzję, która wykluczyła go z pierwszych spotkań. Wrócił dopiero na kwietniowe spotkanie w PP z Zagłębiem.
W Arce rozegrał 94 mecze/ 71 w pełnym wymiarze zdobywając 12 bramek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








