I Liga | 2014-05-31 19:26:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gksbelchatow.com
GKS Bełchatów po rocznej przerwie wraca do Ekstraklasy. Kropkę na nad "i" podopieczni Kamila Kieresia postawili w sobotnim meczu 33. kolejki 1 Ligi, w którym na wyjeździe pokonali Kolejarza Stróże 1:0 (1:0). Złotą bramkę zdobył Michał Mak po podaniu Adriana Basty.
Przed "Brunatnymi" jeszcze jeden, ostatni mecz z Sandecją Nowy Sącz 7 czerwca, którym pożegnamy zaplecze Ekstraklasy.
[]bKolejarz Stróże - PGE GKS Bełchatów 0:1[/b]
Michał Mak 9
Kolejarz Stróże: 22. Łukasz Radliński - 15. Michał Gryźlak, 10. Krzysztof Markowski, 13. Witold Cichy, 6. Kamil Nitkiewicz - 27. Janusz Wolański, 23. Cheikh Niane (46, 11. Łukasz Bocian), 7. Marcin Stefanik, 19. Wojciech Trochim, 4. Bartłomiej Smuczyński (80, 8. Mateusz Wilk) - 9. Tomasz Chałas (74, 14. Sebastian Leszczak).
PGE GKS Bełchatów: 1. Arkadiusz Malarz - 17. Adrian Basta, 5. Paweł Baranowski, 24. Maciej Wilusz, 21. Alexis Norambuena - 26. Michał Renusz, 20. Patryk Rachwał, 4. Damian Szymański (76, 3. Grzegorz Baran), 19. Kamil Poźniak (90, 6. Szymon Sawala), 9. Michał Mak - 45. Bartłomiej Bartosiak (72, 11. Łukasz Wroński).
żółte kartki: Nitkiewicz, Markowski, Radliński - Renusz, Wilusz, Basta.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.