Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-10-03 07:57:43 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl

Będzie walkower dla Polonii Bytom?

Fot.: Anna Szłapa

Wiele wskazuje na to, że w sobotnim meczu, w barwach Bogdanki Łęczna zagrał... nieuprawniony zawodnik. Obrońca Veljko Nikitović, w obecnych rozgrywkach otrzymał już cztery żółte kartki, a nie odbył kary pauzy w jednym spotkaniu, które wypadało właśnie na mecz z Polonią Bytom.

Serb otrzymywał napomnienia od sędziów w postaci żółtego kartonika w spotkaniach przeciwko Kolejarzowi Stróże (dwie kartki), Zawiszy Bydgoszcz i Arce Gdynia, co powinno być równoznaczne z przymusową pauzą. Jak odaje serwis olimpijska2.pl, klubowi działacze zamierzają dzisiaj wysłać oficjalne pismo w tej sprawie do Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane