I Liga | 2011-10-03 07:57:43 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl
Wiele wskazuje na to, że w sobotnim meczu, w barwach Bogdanki Łęczna zagrał... nieuprawniony zawodnik. Obrońca Veljko Nikitović, w obecnych rozgrywkach otrzymał już cztery żółte kartki, a nie odbył kary pauzy w jednym spotkaniu, które wypadało właśnie na mecz z Polonią Bytom.
Serb otrzymywał napomnienia od sędziów w postaci żółtego kartonika w spotkaniach przeciwko Kolejarzowi Stróże (dwie kartki), Zawiszy Bydgoszcz i Arce Gdynia, co powinno być równoznaczne z przymusową pauzą. Jak odaje serwis olimpijska2.pl, klubowi działacze zamierzają dzisiaj wysłać oficjalne pismo w tej sprawie do Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.