I Liga | 2011-08-22 14:40:10 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KS Warta Poznań
Dzień po meczu z Piastem Gliwice trener Czesław Jakołcewicz złożył na ręce Pani Prezes Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej rezygnację z prowadzenia pierwszej drużyny Warty Poznań z przyczyn osobistych.
- Przyjęłam rezygnację trenera Jakołcewicza, jednak pragnę podkreślić, że większej winy za ostatnie wyniki zespołu doszukiwałabym się raczej w postawie piłkarzy, a nie w szkoleniowcu. Czesława Jakołcewicza uważam za dobrego fachowca i wysoko oceniałam naszą współpracę. Teraz jednak rozpoczęliśmy poszukiwania nowego trenera - powiedziała Pani Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska.
Przez najbliższe dni zajęcia zespołu będzie prowadził dotychczasowy asystent Czesława Jakołcewicza, Piotr Tworek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.