I Liga | 2011-07-31 20:04:49 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
Polonia Bytom przegrała z Wartą Poznań w meczu drugiej kolejki pierwszej ligi. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 56. minucie spotkania Krzysztof Gajtkowski.
Polonia Bytom - Warta Poznań 0:1
0:1 - Krzysztof Gajtkowski (56.)
Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin - James Sinclair, Paweł Gamla, Lukas Killar, Adrian Chomiuk - Adrian Pietrowski (68' Mateusz Zaczyński), Marcin Dziewulski, Łukasz Matusiak, Dariusz Góral (58' Jakub Świerczok), Piotr Kornacki - Robert Wojsyk (65' Paweł Alancewicz).
Warta Poznań: Łukasz Radliński - Paweł Sasin, Alain Ngamayama, Łukasz Jasiński, Rafał Kosznik - Tomasz Magdziarz, Artur Marciniak, Tomasz Foszmańczyk (89' Maciej Scherfchen), Krzysztof Gajtkowski (71' Michał Goliński), Bartosz Bereszyński (68' Maciej Wichtowski) - Mariusz Ujek.
Żółte kartki: Kornacki - Wichtowski.
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.