Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-29 13:15:22 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: gksbogdanka.com.pl

Policja powiedziała nie - Bogdanka Łęczna bez zgody

Fot.: Dawid Ćmielewski

999 - tylko tylu kibiców będzie mogło zasiąść na trybunach Bogdanki Łęczna ze względu na negatywną opinię policji dotyczącą przygotowania obiektu do organizacji imprez masowych.

Powodem takiej nieprzychylnej decyzji jest brak stałego monitoringu cyfrowego na obiekcie Bogdanki. Brak zgody na organizację imprez masowych wiąże się z ograniczeniem liczby widzów do 1000.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane