I Liga | 2011-07-27 15:37:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gieksa.pl
Podczas środowej sesji Rady Miasta Katowice radni podjęli decyzję o wprowadzeniu zmian w planie budżetu na 2011 rok. Zgodnie z oczekiwaniami Rada Miasta zdecydowała o przeznaczeniu środków w kwocie 1,8 mln złotych na objęcie akcji GieKSy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








