Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-25 20:13:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN

KS Polkowice otrzymał licencję uprawniającą do gry w I lidze

Obradująca dzisiaj Komisja Odwoławcza ds. Licencji zajęła się odwołaniem KS Polkowice, który w pierwszej instancji nie otrzymał licencji uprawniającej do gry w I lidze.

Komisja rozpatrzyła pozytywnie odwołanie i klub otrzymał licencję uprawniającą do gry w I lidze.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane