I Liga | 2011-07-25 20:13:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Obradująca dzisiaj Komisja Odwoławcza ds. Licencji zajęła się odwołaniem KS Polkowice, który w pierwszej instancji nie otrzymał licencji uprawniającej do gry w I lidze.
Komisja rozpatrzyła pozytywnie odwołanie i klub otrzymał licencję uprawniającą do gry w I lidze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








