I Liga | 2011-07-22 10:03:04 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
Piotr Kornacki i Marcin Ściański zostali kolejnymi zawodnikami Polonii Bytom.
Piotr Kornacki
Urodzony 17 marca 1990 roku lewonożny zawodnik, w okresie przygotowawczym był wystawiany najczęściej jako lewy pomocnik bądź czasami jako lewy obrońca. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w juniorach Bieniaminka Radom, skąd przeszedł do Wulkanu Zakrzew. Kolejne dwa lata to występy w Pucharze Ekstraklasy oraz Młodej Ekstraklasie GKS-u Bełchatów. Do Polonii, Kornacki przyszedł z Radomiaka Radom, gdzie spędził dwa ostatnie sezony.
Marcin Ściański
Ściański to niezwykle utalentowany, 19-letni napastnik. Zawodnik ten, przebywał z Polonią w Cieszynie od 13 lipca i zyskał uznanie w oczach sztabu szkoleniowego. Marcin został wypożyczony do bytomskiego Klubu z opcją pierwokupu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.