Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-22 10:03:04 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl

Kornacki i Ściański w Polonii Bytom

Fot.: Anna Szłapa

Piotr Kornacki i Marcin Ściański zostali kolejnymi zawodnikami Polonii Bytom.

Piotr Kornacki

Urodzony 17 marca 1990 roku lewonożny zawodnik, w okresie przygotowawczym był wystawiany najczęściej jako lewy pomocnik bądź czasami jako lewy obrońca. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w juniorach Bieniaminka Radom, skąd przeszedł do Wulkanu Zakrzew. Kolejne dwa lata to występy w Pucharze Ekstraklasy oraz Młodej Ekstraklasie GKS-u Bełchatów. Do Polonii, Kornacki przyszedł z Radomiaka Radom, gdzie spędził dwa ostatnie sezony.

Marcin Ściański

Ściański to niezwykle utalentowany, 19-letni napastnik. Zawodnik ten, przebywał z Polonią w Cieszynie od 13 lipca i zyskał uznanie w oczach sztabu szkoleniowego. Marcin został wypożyczony do bytomskiego Klubu z opcją pierwokupu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane