I Liga | 2011-07-14 16:27:55 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Na zakończenie drugiego zgrupowania przygotowującego gdyński zespół do sezonu 2011/2012 arkowcy zagrają w piątek o godz. 18.00 sparing z wystepującą na 6 poziomie rozgrywek niemieckich (Landesliga Sachsen) drużyną VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.
Po tym meczu żółto-niebiescy wracają do Gdyni gdzie powinni zameldować się nad ranem. Pierwszy trening w tygodniu poprzedzającym inauguracyjne spotkanie z Wartą Poznań odbędzie się w poniedziałek. Planowana jest także prezentacja zespołu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.