I Liga | 2011-07-12 13:28:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: pzpn.pl
Komisji Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała dziś licencję na grę dwóm klubom. Licencję z nadzorem infrastrukturalnym otrzymała Flota Świnoujście. W kolejnym sezonie rozgrywkowym w pierwszej lidze wystąpi również Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Klub ten został objęty nadzorem finansowym. Świt Nowy Dwór zawarł porozumienia z ZUS i będzie musiał wykazać spłatę zadłużenia.
Komisja przekazała sprawę klubu Górnik Polkowice do rozpatrzenia przez Komisję ds. Licencji klubowych I ligi (I instancja). Posiedzenie tej komisji odbędzie się 18.07.2011 r.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.