Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-12 13:28:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: pzpn.pl

Flota Świnoujście i Świt Nowy Dwór Mazowiecki z licencjami

Fot.: Dawid Ćmielewski

Komisji Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała dziś licencję na grę dwóm klubom. Licencję z nadzorem infrastrukturalnym otrzymała Flota Świnoujście. W kolejnym sezonie rozgrywkowym w pierwszej lidze wystąpi również Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Klub ten został objęty nadzorem finansowym. Świt Nowy Dwór zawarł porozumienia z ZUS i będzie musiał wykazać spłatę zadłużenia.

Komisja przekazała sprawę klubu Górnik Polkowice do rozpatrzenia przez Komisję ds. Licencji klubowych I ligi (I instancja). Posiedzenie tej komisji odbędzie się 18.07.2011 r.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane