I Liga | 2011-07-09 11:07:32 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: kswarta.pl
Tomasz Magdziarz, kapitan zespołu Warty parafował nową umowę, co oznacza, że w kolejnym sezonie popularny "Madzi" nadal będzie reprezentował barwy poznańskiego klubu.
W minionym sezonie kapitan Warty wystapił w 24 meczach ligowych i jednym spotkaniu Pucharu Polski. Na boiskach zaplecza ekstraklasy "Madzi" spędził w rozgrywkach sezonu 2010/2011 dokładnie 1863 minut.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








