I Liga | 2011-07-04 09:43:17 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: wisla.plock.pl
Od rundy jesiennej piłkarze Wisły Płock będą występowali w strojach firmy ZINA. Zarząd Klubu podpisał z ZINA umowę na wyposażanie zespołu w wysokiej jakości sprzęt meczowy oraz treningowy przez dwa sezony.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








