I Liga | 2011-07-04 09:34:45 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
Zmiany w planie przygotowawczym Polonii Bytom do rundy jesiennej sezonu 2011/2012. Zmieniło się miejsce oraz termin zgrupowania podopiecznych trenera Dariusza Fornalaka
Polonia nie uda się do niemieckiego Weisensee, tylko w dniach od 11 do 20 lipca będzie trenować w Cieszynie. W trakcie zgrupowania niebiesko-czerwoni rozegrają dwa sparingi.
Już w środę Polonia rozegra kolejny mecz. Rywalem bytomian będzie beniaminek Ekstraklasy - Podbeskidzie. Spotkanie odbędzie się w Dankowicach a nie jak wcześniej planowano, w Bytomiu. Początek o godzinie 11:00.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.