Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-04 09:34:45 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl

Zmiany w okresie przygotowawczym Polonii Bytom

Fot.: Anna Szłapa

Zmiany w planie przygotowawczym Polonii Bytom do rundy jesiennej sezonu 2011/2012. Zmieniło się miejsce oraz termin zgrupowania podopiecznych trenera Dariusza Fornalaka

Polonia nie uda się do niemieckiego Weisensee, tylko w dniach od 11 do 20 lipca będzie trenować w Cieszynie. W trakcie zgrupowania niebiesko-czerwoni rozegrają dwa sparingi.

Już w środę Polonia rozegra kolejny mecz. Rywalem bytomian będzie beniaminek Ekstraklasy - Podbeskidzie. Spotkanie odbędzie się w Dankowicach a nie jak wcześniej planowano, w Bytomiu. Początek o godzinie 11:00.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane