Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-01 21:45:46 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: PZPN

Kolejne kluby z licencjami

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisja ds. Licencji Klubowych 1. ligi przyznała licencje na najbliższy sezon 10 klubom.

Licencje otrzymały kluby:
Termalika Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Szczecin
Ruch Radzionków
Kolejarz Stróże
Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz
Wisła Płock
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Elbląg

Nadzorem finansowym zostały objęte: Sandecja Nowy Sącz, Pogoń Szczecin, Kolejarz Stróże oraz Polonia Bytom.

Nadzór infrastrukturalny nadany został Sandecji Nowy Sącz, Ruchowi Radzionków oraz Olimpii Elbląg.

Ruch Radzionków otrzymał licencję na grę na stadionie w Zabrzu, a Olimpia Elbląg na Stadionie Miejskim w Gdańsku przy ul. Traugutta.

Licencji nie otrzymały Flota Świnoujście oraz Górnik Polkowice.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane