Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-29 22:55:35 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info

Kadra Pogoni Szczecin na obóz w Grodzisku Wielkopolskim

Fot.: Dawid Ćmielewski

24 piłkarzy zabrał ze sobą na obóz do Grodziska Wielkopolskiego trener Marcin Sasal. Piłkarze w podróż wyruszyli w środę po treningu. Na zakończenie krótkiego pobytu rozegrają w sobotę sparingi z Chojniczanką Chojnice i Wartą Poznań.

Kadra Pogoni na obóz w Grodzisku: Radosław Janukiewicz, Bartosz Fabiniak, Przemysław Wróbel, Maksymilian Rogalski, Peter Hricko, Dawid Kucharski, Błażej Radler, Paweł Grocholski, Łukasz Matuszczyk, Schneider, Przemysław Pietruszka, Mateusz Szałek, Daniel Wólkiewicz, Piotr Dziuba, Piotr Petasz, Bartosz Ława, Robert Mandrysz, Adrian Łuszkiewicz, Łukasz Zaniewski, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak, Marcin Klatt, Radosław Wiśniewski, Edi Andradina.

Trener Sasal nie zabrał ze sobą na zgrupowanie kontuzjowanych Krzysztofa Hrymowicza (rozbity łuk brwiowy), Tomasza Rydzaka (grypa jelitowa) i Mikołaja Lebedyńskiego (grypa jelitowa).

Treningi z zespołem rozpocznie Edi Andradina, który dojedzie do drużyny już w Grodzisku Wielkopolskim.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane