I Liga | 2011-06-29 22:55:35 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
24 piłkarzy zabrał ze sobą na obóz do Grodziska Wielkopolskiego trener Marcin Sasal. Piłkarze w podróż wyruszyli w środę po treningu. Na zakończenie krótkiego pobytu rozegrają w sobotę sparingi z Chojniczanką Chojnice i Wartą Poznań.
Kadra Pogoni na obóz w Grodzisku: Radosław Janukiewicz, Bartosz Fabiniak, Przemysław Wróbel, Maksymilian Rogalski, Peter Hricko, Dawid Kucharski, Błażej Radler, Paweł Grocholski, Łukasz Matuszczyk, Schneider, Przemysław Pietruszka, Mateusz Szałek, Daniel Wólkiewicz, Piotr Dziuba, Piotr Petasz, Bartosz Ława, Robert Mandrysz, Adrian Łuszkiewicz, Łukasz Zaniewski, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak, Marcin Klatt, Radosław Wiśniewski, Edi Andradina.
Trener Sasal nie zabrał ze sobą na zgrupowanie kontuzjowanych Krzysztofa Hrymowicza (rozbity łuk brwiowy), Tomasza Rydzaka (grypa jelitowa) i Mikołaja Lebedyńskiego (grypa jelitowa).
Treningi z zespołem rozpocznie Edi Andradina, który dojedzie do drużyny już w Grodzisku Wielkopolskim.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.