I Liga | 2011-03-17 16:24:52 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KS Warta Poznań
Krzysztof Paryzek, wcześniej związany z Akademią piłkarską Remes, został nowym dyrektorem organizacyjnym sekcji piłki nożnej naszego klubu. Nowy dyrektor został oficjalnie przedstawiony na czwartkowej konferencji prasowej.
W klubie doszło do wielu zmian, a wszystko wskazuje że ich odzwierciedleniem może być frekwencja na meczu z GKS. Wraz z dyrektorami Fajferem i Śmiglakiem zadbamy o to, aby w klubie wszystko funkcjonowało tak, jak w profesjonalnych, zachodnich klubach - powiedział Krzysztof Paryzek.
Przypomnijmy, że w lutym doszło także do zmiany na stanowisku dyrektora sportowego. Został nim Tadeusz Fajfer, w miejsce Zbigniewa Śmiglaka, który sprawuje dziś funkcję dyrektora technicznego.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.