Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2023-01-09 10:03:11 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Kadra Wisły Płock na obóz w Belek

W poniedziałek 9 stycznia Wisła Płock wyruszyła w drogę na zimowy obóz przygotowawczy w tureckim Belek. W kadrze znalazło się łącznie trzydziestu jeden zawodników.

Oprócz piłkarzy, których nie zabrakło na pierwszych zajęciach drużynowych w 2023 roku, na liście znaleźli się także ci zawodnicy, których z różnych względów wtedy nie było i do drużyny dołączyli dopiero później. Z zespołem do Turcji uda się także testowany bramkarz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Jakub Burek, który już wcześniej był sprawdzany w klubie, między innymi rozgrywając w końcówce listopada mecz sparingowy przeciwko Garbarni Kraków. Oskar Lodziński dołączy do kolegów we wtorek.

W kadrze nie ma Oskara Klona i Miroslava Gono, którzy opuszczą zgrupowanie ze względu na kontuzję oraz rehabilitację, a także Adriana Szczutowskiego. Napastnik rozpocznie treningi z drugą drużyną. Gwoli ścisłości Kamil Zapytowski, który w lipcu został zgłoszony do rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, wciąż wraca do zdrowia.


Kadra Wisły Płock na obóz w Belek (9 - 22 stycznia):

Bramkarze: Jakub Burek, Bartłomiej Gradecki, Krzysztof Kamiński, Oskar Lodziński.

Obrońcy: Adam Chrzanowski, Igor Drapiński, Steve Kapuadi, Anton Krivotsyuk, Aleksander Pawlak, Jakub Rzeźniczak, Martin Šulek, Piotr Tomasik, Wojciech Mazurowski.

Pomocnicy: Paweł Chrupałła, Radosław Cielemęcki, Davo, Dominik Furman, Dawid Kocyła, Dawid Krzyżański, Milan Kvocera, Filip Lesniak, Michał Mokrzycki, Damian Rasak, Mateusz Szwoch, Kristián Vallo, Damian Warchoł, Rafał Wolski.

Napastnicy: Marko Kolar, Mateusz Lewandowski, Łukasz Sekulski, Tomasz Walczak.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane