Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2019-07-18 13:00:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Antoni Łukasiewicz dyrektorem sportowym Arki Gdynia

W pionie sportowym Arki zostaje oficjalnie przywrócona funkcja dyrektora sportowego. Od tego sezonu będzie nim Antoni Łukasiewicz.

Popularny "Admirał" do Arki trafił jesienią 2014. Debiutował w spotkaniu przeciwko Dolcanowi Ząbki 3 sierpnia 2014 roku. Z Arką awansował do Ekstraklasy, zdobył Puchar Polski i Superpuchar w 2017 roku. Był jednym z kapitanów zespołu. Ogółem w Arce zagrał w 107 meczach, w których zdobył 7 bramek. Od lipca 2018 roku, po zakończeniu kariery zawodniczej był w klubie kierownikiem wykonawczym pionu sportowego.

Cieszę się z zaufania jakim obdarzyły mnie władze klubu. Zbieram doświadczenie i muszę przyznać, że ostatni rok był niezwykle intensywny dla mnie i dla osób z którymi bezpośrednio współpracuję. Nie boję się kolejnych wyzwań i odpowiedzialności. Wierzę, że Arka , w której spędziłem ostatnie lata kariery jako piłkarz, teraz będzie miała także pożytek z mojej pracy w roli dyrektora sportowego - powiedział Antoni Łukasiewicz.

Antoni Łukasiewicz przez ostatni rok zbierał doświadczenie. Wykazał się niesamowitym zaangażowaniem i szybko odnalazł się po „drugiej stronie” szatni piłkarskiej. Myślę, że czas, by wziął na swe barki odpowiedzialność za pion sportowy, a znam Antka na tyle, że wiem, że nowe wyzwanie da mu jeszcze większą motywację do pracy dla Arki Gdynia - powiedział Prezes Wojciech Pertkiewicz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane