Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2019-07-04 18:15:40 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Nowy kontrakt dla Stefańczyka

Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Cezary Stefańczyk podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock. Umowa prawego obrońcy obowiązywać będzie do końca 2019 roku, ale może zostać przedłużona do 30 czerwca 2020.

35-letni Stefańczyk zawodnikiem Wisły Płock został 6 lipca 2013 roku, gdy trafił do Płocka z Bogdanki Łęczna. Z obecnej kadry drużyny Nafciarzy pod względem długości stażu ustępuje jedynie wychowankowi Bartłomiejowi Sielewskiemu.

Gdyby nie zawieszenie przez Komisję Ligi Czarek byłby bardzo blisko granicy 200 występów. Aktualnie licznik zatrzymał się na 183 spotkaniach, jednak w związku z zawieszeniem kary dla zawodnika już od początku nowego sezonu jego licznik ponownie zacznie bić. W czasie blisko sześcioletniego pobytu przy Ł34 popularny Stefan zanotował 5 bramek i 9 asyst, a po awansie do Ekstraklasy kilkukrotnie pełnił także funkcję kapitana zespołu.

Urodzony 21 lutego 1984 roku w Radomsku Stefańczyk w zakończonym niedawno sezonie 2018/2019 zagrał łącznie w 22 meczach Wisły Płock w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy i Pucharu Polski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane