Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2019-04-03 02:07:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Trener Zbigniew Smółka odchodzi z Arki

Trener Zbigniew Smołka zakończył pracę w Arce. Po rozmowach z właścicielem większościowym Dominikiem Midakiem i podjętej decyzji, szkoleniowiec po raz ostatni żółto-niebieskich poprowadził w meczu derbowym z Lechią Gdańsk.

Zbigniew Smółka prowadził Arkę w 32 meczach. Bilans tych spotkań: 9 zwycięstw – 9 remisów -14 porażek, bramki 42-44.

W lidze ten bilans po 28 kolejkach: 6-9-13, br. 35-40.

Trener Smółka debiutował jako pierwszy trener w Arce 14 lipca 2018 roku meczem o Superpuchar wygranym z Legią 3:2.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane