Ekstraklasa | 2019-04-03 02:07:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Trener Zbigniew Smołka zakończył pracę w Arce. Po rozmowach z właścicielem większościowym Dominikiem Midakiem i podjętej decyzji, szkoleniowiec po raz ostatni żółto-niebieskich poprowadził w meczu derbowym z Lechią Gdańsk.
Zbigniew Smółka prowadził Arkę w 32 meczach. Bilans tych spotkań: 9 zwycięstw – 9 remisów -14 porażek, bramki 42-44.
W lidze ten bilans po 28 kolejkach: 6-9-13, br. 35-40.
Trener Smółka debiutował jako pierwszy trener w Arce 14 lipca 2018 roku meczem o Superpuchar wygranym z Legią 3:2.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.