Ekstraklasa | 2019-01-11 13:45:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
W poniedziałek 14 stycznia rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2018/19. Z tej okazji trener Ireneusz Mamrot oraz zawodnicy - Rafał Grzyb, Patryk Klimala i Karol Świderski - w środowe popołudnie dzwonili bezpośrednio do Kibiców, którzy jesienią z karnetem wspierali klub oraz zespół.
W poniedziałek 14 stycznia o godzinie 12:00 rozpocznie się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Abonament na najbliższą rundę będzie można nabyć do 28 lutego 2019 r. włącznie. Nie ma podziału na sprzedaż zamkniętą i otwartą. Karnetowicze z rundy jesiennej mają zarezerwowane swoje miejsce, a rezerwacje aktywne będą do 28 stycznia włącznie. Kibice dokonujący zakupu przez internet kupią karnet w niższej cenie. Kibice, którzy nabyli sześć ostatnich karnetów (od rundy wiosennej sezonu 2015/16), przy zakupie abonamentu na rundę wiosenną otrzymają 20-procentowy rabat. Ponadto kupując karnet za każdą wydaną złotówkę otrzymacie dwa punkty w programie Jaga Benefit.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.