Ekstraklasa | 2018-12-07 17:34:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Od dziś firma PayTren jest globalnym sponsorem Lechii Gdańsk. Umowa została podpisana do 30 czerwca 2020 roku.
Współpraca z nowym partnerem rozpocznie się od najbliższego meczu z Legią Warszawa. Logotyp sponsora będzie widoczny na Stadionie Energa Gdańsk, oficjalnej stronie internetowej klubu oraz na koszulkach piłkarzy Lechii Gdańsk.
PayTren to aplikacja do transakcji mobilnych dla różnych rodzajów płatności i zakupów, zapewniająca dodatkowe benefity przy każdej transakcji. Jej twórcą jest Yusuf Mansur, a spółka posiada również licencję do prowadzenia działalności bankowej. Obecnie z platformy korzysta 5 milionów klientów, a aplikacja została zaprojektowana tak, aby zapewnić swoim użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę.
- Bardzo się cieszymy z podjęcia współpracy z firmą PayTren, która poprzez działanie z nami będzie chciała rozwijać swoją działalność na rynku europejskim. Umowa, która została podpisana, to dopiero początek. Współpraca z globalnym partnerem to ważny krok dla całego Klubu, który pozwoli nam na dalszy rozwój Lechii - powiedział Prezes Lechii Gdańsk Adam Mandziara.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.