Ekstraklasa | 2018-11-02 23:35:09 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: inf. własna
Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Pogoń Szczecin wywiozła z Gdyni 3 punkty. Goście już w 17. Minucie objęli prowadzenie, by do przerwy przegrywać, a na koniec meczu cieszyć się ze zwycięstwa. Dwie bramki dla Portowców zdobył Adam Buksa.
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:3 (2:1)
0:1 - Buksa 17'
1:1 - Janota 24' (k)
2:1 - Zarandia 35'
2:2 - Buksa 57'
2:3 - Delew 64'
Arka: Steinbors - Zbozień, Maghoma, Helstrup (69' Danch), Marciniak, Nalepa (89' Nabil Aankour), Deja, Zarandia, Janota, Młyński (68' Siemaszko), Jankowski.
Pogoń: Załuska - Niepsuj, Walukiewicz, Dwali, Matynia - Podstawski, Drygas, Kozulj (61' Delew), Majewski, Kowalczyk (55' Żyro, 64' Iker Guarrotxena) - Buksa.
Żółte kartki: Zarandia (Arka) - Kozulj (Pogoń).
Sędzia: Tomasz Musiał.
Widzów: 7 056.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.