Ekstraklasa | 2018-08-08 08:47:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Wolontariusze Fundacji Legii na sobotnim meczu z Lechią Gdańsk zebrali 17 433 zł, które zostaną przeznaczone na opiekę nad bohaterami Powstania Warszawskiego i ich rodzinami.
Środki zostaną rozdysponowane przez Fundację Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego, która została powołana m.in. przez Związek Powstańców Warszawskich jako instytucja pomagająca jego uczestnikom w codziennym życiu.
Fundacja Legii bardzo dziękuje wszystkim kibicom, którzy dołożyli się do zbiórki.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.