Ekstraklasa | 2018-07-11 10:35:32 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: pogonszczecin.pl
Kamil Drygas związał się nową umową z Pogonią Szczecin. Pomocnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 2021 roku.
„Drygi” występuje w Dumie Pomorza od dwóch lat. Rozegrał w naszych barwach łącznie 71 oficjalnych meczów (Lotto Ekstraklasa + Puchar Polski) i strzelił 10 bramek. 27-latek urodził się w Kępnie i jest wychowankiem tamtejszych Marcinków. Następnie występował w Amice Wronki, Lechu Poznań i Zawiszy Bydgoszcz. Na swoim koncie ma medal za Superpuchar Polski i Puchar Polski z klubem z kujawsko-pomorskiego.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.