Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-07-08 12:20:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: jagiellonia.pl

Jaga udała się do Gniewina

Piłkarze Jagiellonii Białystok w niedzielny poranek udali się na trzydniowe zgrupowanie do Gniewina. W kadrze na ten mini-obóz znalazło się 25 zawodników.

Pierwotnie zgrupowanie Żółto-Czerwonych w ośrodku, w którym w trakcie Euro 2012 przebywała reprezentacja Hiszpanii (późniejszy zwycięzca mistrzostw), miało potrwać cztery dni. Teraz wiemy jednak, że drużyna Ireneusza Mamrota wróci do Białegostoku dzień wcześniej i rozegra tylko jeden sparing. Nie odbędzie się bowiem gra kontrolna z Chojniczanką Chojnice, a ze środy na wtorek (godz. 16:00) został przesunięty mecz z rumuńskim Dinamem Bukareszt.

Do Gniewina nie pojechali kontuzjowani Patryk Klimala, Guti oraz Dejan Lazarević. W kadrze na obóz zabrakło również Błażeja Niezgody i Przemysława Mystkowskiego.

W gronie 25 nazwisk można z kolei znaleźć dwóch zawodników z rocznika 2000 – Michała Ozgę i Szymona Łapińskiego, a także obozowego „debiutanta” z rocznika 2001 – bramkarza Wiktora Kaczorowskiego, który ostatnio wraz zespołem juniorów młodszych Wojciecha Kobeszki i Jana Pawłowskiego zdobył mistrzostwo Polski.

Kadra Żółto-Czerwonych na zgrupowanie w Gniewinie:

Bramkarze: Marian Kelemen, Grzegorz Sandomierski, Luka Gugeszaszwili, Wiktor Kaczorowski.

Obrońcy: Nemanja Mitrović, Ivan Runje, Łukasz Burliga, Guilherme Sitya, Jakub Wójcicki, Lukas Klemenz, Bodvar Bodvarsson, Michał Ozga.

Pomocnicy: Rafał Grzyb, Taras Romanczuk, Przemysław Frankowski, Arvydas Novikovas, Martin Pospisil, Mateusz Machaj, Piotr Wlazło, Bartosz Kwiecień, Martin Adamec, Szymon Łapiński.

Napastnicy: Cillian Sheridan, Roman Bezjak, Karol Świderski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane