Ekstraklasa | 2018-06-25 12:35:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: kkslech.com
Wszystkie kluby Ekstraklasy są już w trakcie letnich przygotowań do nowych rozgrywek. Tego lata co najmniej jeden sparing rozegrało już 14 drużyn. Żadnej gry kontrolnej na swoim koncie nie mają tylko beniaminkowie.
W ostatnich dniach 2 zwycięstwa w 2 meczach towarzyskich zanotowała Cracovia, Legia i Korona, choć z niżej notowanymi przeciwnikami. APOEL wygrał z Lechią i przegrał z Arką. W pojedynku ekip z Ekstraklasy płocka Wisła pokonała Jagę 3:1, a Śląsk wynikiem 2:0 ograł Zagłębie Lubin. Słaby wynik w starciu z II-ligowcem zaliczył jeszcze Piast przegrywając 0:2, natomiast Wisła Kraków zwyciężyła aż 9:0.
Letnie sparingi klubów z Ekstraklasy 2018/2019 – część I:
Lech Poznań
Warta Poznań 2:0
Arka Gdynia
APOEL Nikozja 2:0
Cracovia Kraków
Górnik Wieliczka 4:0, MFK Karvina 4:2
Górnik Zabrze
Fotbal Trinec 0:0
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock 1:3
Korona Kielce
Spartakus Daleszyce 3:0, Raków Częstochowa 2:0
Lechia Gdańsk
APOEL Nikozja 1:2
Legia Warszawa
Mazur Karczew 5:1, Stal Mielec 3:2
Miedź Legnica
–
Piast Gliwice
GKS Bełchatów 0:2
Pogoń Szczecin
Świt Skolwin 1:1, Chojniczanka Chojnice 1:0
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin 2:0
Wisła Kraków
Babia Góra Sucha Beskidzka 9:0
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok 3:1
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 0:2
Zagłębie Sosnowiec
–
* Stan na 24.06.2018, godz. 19:35
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.