Ekstraklasa | 2018-06-21 11:35:48 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
27-letni Estończyk Henrik Ojamaa, który może występować zarówno na pozycji pomocnika jak i napastnika, podpisał 2-letnią (z opcją przedłużenia o kolejny rok) umowę z Miedzią Legnica. Zawodnik przeszedł testy medyczne i od czwartku rozpoczął treningi z Miedzią.
- Cieszę się, że tu jestem. Klub awansował właśnie do Ekstraklasy. Podoba mi się pomysł prowadzenia klubu. Zostali zawodnicy, którzy tworzą bardzo dobry zespół oraz trener, który ma ciekawy pomysł. Wierzę, że w tym sezonie będziemy dalej się rozwijać - powiedział Henrik Ojamaa.
FOTO: B.Hamanowicz/www.miedzlegnica.eu
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.