Ekstraklasa | 2018-06-11 16:42:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Karol Danielak został nowym zawodnikiem Arki. Podpisał dzisiaj kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2019 z opcją przedłużenia o kolejny rok.
Urodzony 29 września 1991 w Jarocinie zawodnik występuje na pozycji bocznego pomocnika. Ma 170 cm. Karierę rozpoczął w Jarocie Jarocin, gdzie z juniorów awansował do drużyny seniorskiej. Przez 4,5 sezonu zagrał w 53 meczach/3 bramki/9 asyst.
Wiosną 2014 przeszedł do Chrobrego Głogów, gdzie zaliczył awans z 2 do 1 ligi. Wiosną 2015 roku trafił do Pogoni Szczecin. Tam zagrał w 23 meczach/1 bramka.
Wiosnę 2016 spędził w Zawiszy Bydgoszcz (9 spotkań/1 bramka). Następnie wrócił do Chrobrego Głogów. W sezonie 2016/17 zagrał w 26 meczach/3 bramki, a w poprzednim sezonie rozegrał 38 spotkań (33 liga + 5 PP), w których zdobył także 3 bramki.
Łącznie w Chrobrym zaliczył 98 spotkań/11 bramek/4 asysty.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.