Ekstraklasa | 2018-05-17 17:07:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Obrońca Łukasz Turzyniecki podpisał nową umowę z Legią Warszawa. Mimo poważnej kontuzji zawodnik związał się ze stołecznym klubem kontraktem do czerwca 2019 roku.
24-latek z Legią związany jest od 2010 roku. W obecnym sezonie obrońca wystąpił w barwach Legii w dwóch spotkaniach Pucharu Polski z Drutex-Bytovią. W rundzie wiosennej piłkarz regularnie występował w III-ligowych rezerwach Legii. W jednym z meczów boczny obrońca zerwał jednak więzadło krzyżowe i musiał przejść operację. Mimo poważnej kontuzji i ponad półrocznej przerwy w grze, klub zdecydował się podpisać z piłkarzem roczny kontrakt.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.