Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-17 17:07:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Łukasz Turzyniecki przedłużył kontrakt z Legią

Obrońca Łukasz Turzyniecki podpisał nową umowę z Legią Warszawa. Mimo poważnej kontuzji zawodnik związał się ze stołecznym klubem kontraktem do czerwca 2019 roku.

24-latek z Legią związany jest od 2010 roku. W obecnym sezonie obrońca wystąpił w barwach Legii w dwóch spotkaniach Pucharu Polski z Drutex-Bytovią. W rundzie wiosennej piłkarz regularnie występował w III-ligowych rezerwach Legii. W jednym z meczów boczny obrońca zerwał jednak więzadło krzyżowe i musiał przejść operację. Mimo poważnej kontuzji i ponad półrocznej przerwy w grze, klub zdecydował się podpisać z piłkarzem roczny kontrakt.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane