Ekstraklasa | 2018-05-16 11:38:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl
Dyrektor sportowy Wisły Płock Łukasz Masłowski o dwa lata przedłużył wygasającą 30 czerwca 2018 roku umowę z Nafciarzami. Oznacza to, że pozostanie w naszym klubie do końca sezonu 2019/2020.
36-letni Masłowski pracę w Wiśle oficjalnie rozpoczął 1 lipca 2016 roku, już po awansie Nafciarzy do LOTTO Ekstraklasy. Przez dwa lata drużyna zbudowana z jego udziałem najpierw bez problemów utrzymała się w rozgrywkach, a następnie wywalczyła promocję do grupy mistrzowskiej i przed ostatnią kolejką sezonu 2017/2018 jest w grze o awans do europejskich pucharów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.