Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-11 18:35:34 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Brzęczek trenerem kwietnia

W głosowaniu szkoleniowców drużyn LOTTO Ekstraklasy, trenerem miesiąca kwietnia został Jerzy Brzęczek. Konkurs organizowany jest wspólnie przez Ekstraklasę S.A. oraz firmę SEGA. To już trzecie wyróżnienie dla szkoleniowca Wisły Płock w sezonie 2017/2018. Wcześniej trener Brzęczek najlepszy okazał się we wrześniu oraz grudniu.

Po bardzo dobrej postawie w marcu 2018 roku niewiele gorzej Nafciarze radzili sobie również w kwietniu, w którym zdobyli dziesięć punktów w pięciu meczach z: Piastem Gliwice (1:0), Jagiellonią Białystok (3:1), Wisłą Kraków (2:2), Górnikiem Zabrze (1:0) oraz Zagłębiem Lubin (1:2), które na koniec miesiąca przerwało serię Wisły meczów bez porażki.

To właśnie lubinianie - prowadzeni przez Mariusza Lewandowskiego - obok płocczan punktowali w tym okresie najlepiej ze wszystkich drużyn w grupie mistrzowskiej. Tyle samo oczek na koncie w kolejkach 29-33 wywalczyły także występujące w grupie spadkowej Pogoń Szczecin Kosty Runjaicia oraz Śląsk Wrocław Tadeusza Pawłowskiego.

Szkoleniowcy drużyn LOTTO Ekstraklasy postawili jednak na Jerzego Brzęczka, który jako pierwszy w obecnych rozgrywkach sięgnął po statuetkę dla najlepszego trenera miesiąca po raz trzeci.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane