Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-08 22:26:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Śląsk znów wygrywa

WKS pokonał u siebie Pogoń Szczecin 2:0 po bramkach Chrapka i Piecha. Przy obu golach spory udział miał Kosecki. Trójkolorowi walczą o zwycięstwo w grupie B LOTTO Ekstraklasy. Za nimi szósty kolejny mecz bez porażki.

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0 (1:0)
1:0 - Chrapek 45'
2:0 - Piech 49'

Śląsk: Słowik - Cholewiak, Celeban, Tarasovs, Lewandowski - Augusto, Pałaszewski (69. Srnić) - Pich, Chrapek (46. Vacek), Kosecki - Piech (73. Robak)

Pogoń: Budziłek - Rapa (65. Benedyczak), Dvali, Walukiewicz, Matynia - Hołota, Piotrowski, Drygas - Frączczak (76. Błanik), Buksa, Zwoliński (17. Bursztyn)

Żółte kartki: Lewandowski, Cholewiak, Augusto - Piotrowski, Drygas

Czerwona kartka: Budziłek 13'

Sędzia: Bartosz Frankowski

Widzów: 5 142

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane