Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-09 23:57:24 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Rafał Boguski z Białą Gwiazdą na kolejny sezon

Biała Gwiazda pokonała dziś przed własną publicznością Zagłębie Lubin 3:0. W 65. minucie tego spotkania na boisku pojawił się Rafał Boguski, który tym samym spełnił warunek potrzebny do automatycznego przedłużenia kontraktu z Wisłą o kolejny sezon.

„Boguś” rozegrał w tym sezonie odpowiednią liczbę minut, która uruchomiła klauzulę gwarantującą piłkarzowi przedłużenie obowiązującego go z Wisłą kontraktu do końca czerwca 2019 roku.

Rafał swój dzisiejszy występ uczcił zdobyciem dwóch bramek, co przypieczętowało zwycięstwo Wiślaków nad zespołem z Lubina.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane