Ekstraklasa | 2018-05-09 23:57:24 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Biała Gwiazda pokonała dziś przed własną publicznością Zagłębie Lubin 3:0. W 65. minucie tego spotkania na boisku pojawił się Rafał Boguski, który tym samym spełnił warunek potrzebny do automatycznego przedłużenia kontraktu z Wisłą o kolejny sezon.
„Boguś” rozegrał w tym sezonie odpowiednią liczbę minut, która uruchomiła klauzulę gwarantującą piłkarzowi przedłużenie obowiązującego go z Wisłą kontraktu do końca czerwca 2019 roku.
Rafał swój dzisiejszy występ uczcił zdobyciem dwóch bramek, co przypieczętowało zwycięstwo Wiślaków nad zespołem z Lubina.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.