Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-10 19:54:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com

Aleksandar Todorovski po sezonie odejdzie z Zagłębia

Macedoński obrońca KGHM Zagłębia Lubin po zakończeniu obecnych rozgrywek odejdzie z zespołu Miedziowych. Klub nie przedłuży z "Todorem" wygasającego z końcem czerwca kontraktu.

"Todi" w barwach Zagłębia występował 3,5 roku. W niedzielę kibice będą mieli okazję, by pożegnać defensora podczas meczu z Jagiellonią.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane