Ekstraklasa | 2018-05-10 19:54:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com
Macedoński obrońca KGHM Zagłębia Lubin po zakończeniu obecnych rozgrywek odejdzie z zespołu Miedziowych. Klub nie przedłuży z "Todorem" wygasającego z końcem czerwca kontraktu.
"Todi" w barwach Zagłębia występował 3,5 roku. W niedzielę kibice będą mieli okazję, by pożegnać defensora podczas meczu z Jagiellonią.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








