Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-10 14:49:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl

Bjelica odchodzi z Lecha

Nenad Bjelica i jego sztab szkoleniowy kończą pracę w Lechu Poznań. Na ostatnie dwie kolejki LOTTO Ekstraklasy pierwszą drużynę Kolejorza poprowadzi sztab trzech trenerów, w skład którego wejdą Rafał Ulatowski, Jarosław Araszkiewicz, Tomasz Rząsa.

Bjelica objął funkcję pierwszego trenera Lecha 30 sierpnia 2016 roku. Prowadził Kolejorza w sumie w 78 meczach, 41 wygrał, 21 zremisował i 16 przegrał.

Powołany sztab będzie pracował tylko do zakończenia obecnego sezonu. Nowy trener zostanie przedstawiony po 20 maja.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane