Ekstraklasa | 2018-05-10 14:49:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl
Nenad Bjelica i jego sztab szkoleniowy kończą pracę w Lechu Poznań. Na ostatnie dwie kolejki LOTTO Ekstraklasy pierwszą drużynę Kolejorza poprowadzi sztab trzech trenerów, w skład którego wejdą Rafał Ulatowski, Jarosław Araszkiewicz, Tomasz Rząsa.
Bjelica objął funkcję pierwszego trenera Lecha 30 sierpnia 2016 roku. Prowadził Kolejorza w sumie w 78 meczach, 41 wygrał, 21 zremisował i 16 przegrał.
Powołany sztab będzie pracował tylko do zakończenia obecnego sezonu. Nowy trener zostanie przedstawiony po 20 maja.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.